Klub Mam Pomponik działa z PomPĄ!

W pomiechowskiej PomPie tradycją już się stały czwartkowe spotkania Klubu Mam Pomponik. Z uwagi na remont i rozbudowę ośrodka kultury, odbywają się one w miejscowej bibliotece. Zainteresowanie ciągle wzrasta.

Oprócz miłej atmosfery i ciepłej kawy kierownictwo PomPy zapewnia także opiekę nad dziećmi. W zabawach z maluszkami pomaga wolontariuszka Susanna Bender z Hiszpanii. Susanna odbywa w Gminnym Ośrodku Kultury roczny staż w ramach programu Erasmus +. Ciekawe dyskusje prowadzą mamy – Sylwia Ciszyńska z „Czarny Kapelusz – Pracowania Kreatywna”, a także Anna Jagiełło z Stowarzyszenia “Rodzina w Drodze”.

To właśnie tutaj pomponikowe mamy wyprawiają urodziny swoich pociech, co stało się już tradycją członkiń Klubu. Wypieki mam ze świeczkami stanowią dużą atrakcję, nie tylko dla jubilata. Każdy chętny maluch może dmuchać urodzinowe świeczki. Jeśli urodziny, to także obowiązkowo musi być prezent. Dla jubilata zawsze przygotowany jest mały drobiazg.

Klub Mam Pomponik to miejsce spotkań, które pozwalają choć na chwilę wyrwać się z szarej codzienności pieluch i zupek. Rozmawiamy nie tylko o dzieciach, wszak każda mama pozostaje kobietą. Tutaj mamy czas i okazję pogadać o naszych pasjach i marzeniach.

Jeśli jesteś mamą, albo znasz mamę, która spędza całe dnie w domu z dzieckiem to informujemy, czekamy właśnie na Ciebie! Spotkania w każdy czwartek w godzinach 10.00- 12.00 w sali wypożyczalni dla dzieci na pierwszym piętrze Biblioteki Publicznej Gminy Pomiechówek, ul. Kilińskiego 3.

R.A

Dodaj komentarz